Projektai

kauniete.png

Renginio „Metų kaunietė 2015“ filmavimas

Mūsų komanda filmavo kasmetinį „Metų kaunietės“ renginį. Koncerto įrašas buvo transliuojamas per TV6 televiziją.Taip pat konkursui parengėme kandidates pristatančius siužetus.
jazzzy.png

Jazzyvile koncerto kartu su Golden Parazyth transliacija

„Tamstos“ klube įvyko Jazzyvile debiutinio albumo „Destinations“ turo po Lietuvą finalinis koncertas. Šį koncertą filmavome ir  transliavome per LNKGO.
snieglentes.png

„Lithuanian Open Slopestyle 2015“ čempionato transliacija

Liepkalnio sniego parke vyko „Lietuvos atviras slopestyle (snieglenčių) čempionatas 2015“. Šį čempionatą filmavome ir transliavome per SportoTV.

Projekto „Savanoriai – žmonių saugumui“ reklaminis klipas

Projektas „Savanoriai -  žmonių saugumui“ skirtas jaunuoliams norintiems tapti policijos savanoriais. Mūsų komanda šiam projektui sukūrė du reklaminius siužėtus.

Įmonės „Ekspozicijų centras“ Kalėdinis sveikinimas partneriams

Šv. Kalėdų proga įmonė „Ekspozicijų centras“ nusprendė savo partnerius ir draugus pasveikinti originaliai. Mes padėjome šią idėją įgyvendinti.
seimu svente.png

Šeimų šventės 3D 2014 tiesioginė transliacija

Minint Tarptautinę šeimos dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje organizuotas Lietuvos krikščioniškų šeimų vakaras. Jame koncertavo Neringa ir Tele Bim-bam, Quorum ir Kauno Žalgirio choras, Lietuvos Kariuomenės orkestras ir kt. Renginį filmavome ir transliavome internetu, renginio įrašas buvo transliuojamas per LRT televiziją.
Untitled-2.png

Slaugos lovos „Alovita“ pristatomasis klipas

Slaugos lovos Alovita komanda atkakliai dirba, siekdama pagaminti pirmąją įperkamą lovą, turinčią pavertimo ant šono funkciją. Savo projektą komanda nusprendė pristatyti Indiegogo svetainėje, o mes jiems sukūrėme pristatomąjį klipą.
RG fondas.png

Reportažai apie RG labdaros ir paramos fondo renginius

RG vaikų labdaros ir paramos fondas mokslo metų pradžios proga surengė tris renginius, skirtus padėti pradinukams pasirengti mokyklai. Mūsų komanda apie šiuos renginius sukūrė tris reportažus.
unnamed.png

Grupės „Belkanto“ rekordinio 24 valandų dainavimo transliacija

Grupė Belkanto“ siekė pagerinti Lietuvos dainavimo be pertraukos rekordą. Tam jiems prireikė išdainuoti net 24 valandas. kobra.lt komanda transliavo šį renginį, kad kiekvienas portalų tv3play.lt bei zinios.lt lankytojas galėtų mėgautis šiuo reginiu visą parą.
bushido.png

Bušido S.W.A.T.'41 turnyras

„S.W.A.T.“ turnyrai – tai kovinių sporto šakų turnyrų ciklas Lietuvoje, kuriuo siekiama populiarinti kovines sporto šakas ir kelti sportininkų meistriškumą. Šiuose turnyruose dalyvauja ne tik profesionalais tapę dvikovos sporto šakų atletai, bet ir sparčiai kylantys Lietuvos bei užsienio šalių kovotojai. Šį renginį filmavo ir tiesiogiai  transliavo mūsų komanda.

KTU „Technorama 2014“ reklama #3

13-ajai KTU TECHNORAMA 2014“ parodai mūsų komanda kūrė vaizdo reklamą. Šio renginio idėja - praplėsti su technologiniais sprendimais dirbančių jaunųjų mokslininkų, tyrėjų ir startuolių technologinių ar vadybinių idėjų akiratį, siekiant praktiškai įgyvendinti ir realizuoti unikalias idėjas

KTU „Technorama 2014“ reklama #2

13-ojai KTU TECHNORAMA 2014“ parodai mūsų komanda sukūrė vaizdo reklamą. Šio renginio idėja - praplėsti su technologiniais sprendimais dirbančių jaunųjų mokslininkų, tyrėjų ir startuolių technologinių ar vadybinių idėjų akiratį, siekiant praktiškai įgyvendinti ir realizuoti unikalias idėjas.

„Barakiados 2014“ reklama

Barakiada - tai žaidynės tarp KTU bendrabučių. Šiose žaidynėse reikia pajudinti ne tik savo sustingusius nuo mokslo raumenis, bet ir pasukti protą. 2014 metų Barakiadai sukūrėme reklamą.
mklaipediete.png

„Metų klaipėdietė 2014“ transliacija

Labiausiai uostamiesčiui nusipelniusios moters rinkimų konkursas, organizuojamas jau dvyliktą kartą. Rinkimai skatina visuomenę atkreipti dėmesį į miesto moteris kaip pilietes bei visuomenininkes. Šių metų renginį globojo Lietuvos respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Renginys buvo filmuojamas ir transliuojamas portale „Klaipėdos diena.
zigmas.png

Spektaklio „Žiogas Zigmas Žalgirio mūšyje” anonsas

Kauno valstybinio lėlių teatro pagal L. Jakimavičiaus pasaką pastatyto spektaklio „Žiogas Zigmas Žalgirio mūšyje" anonsas. Tai pasakojimas apie neįtikėtiną žiogų armijos generolo ir kunigaikščio Vytauto pergalę prieš kryžiuočių armiją.
vichy.png

LSP reklama - Vichy vandens parkas

Lietuvos studento pažymėjimo užsakytas reklaminių klipų ciklas apie Vichy vandens parką. Iš viso buvo sukurti 5 reklaminiai klipai, kuriuose parodoma kaip studentai leidžia laisvalaikį vandens pramogų parke.
kulturizmas.png

2013 metų Baltijos NAC kultūrizmo čempionatas

2013 metais Garliavoje vyko vienas didžiausių kultūrizmo renginių  Baltijos šalyse  – atviriosios NAC Baltijos kultūrizmo pirmenybės. Absoliučiu varžybų nugalėtoju buvo pripažintas lenkas Mateušas Burdzy, kuris triumfavo vyrų kūnų klasėje iki 179 cm. Šį čempionatą filmavome ir transliavome tiesiogiai.