Paslaugos

paslauga1

Tiesioginės transliacijos

Tiesioginės transliacijos filmuojamos 1-8 aukštos raiškos vaizdo kameromis. Į tiesioginę transliaciją galima įterpti vinjetes, reklamą, gražiausių vaizdų pakartojimus, titrus, informacines eilutes, skaidres, paveikslus ir kt. Tiesioginę transliaciją galima filmuoti bet kurioje Lietuvos vietoje ir nukreipti į bet kurią internetinė svetainę.

  • Moterų Eurolygos rungtynės 2013m.
  • Tarptautinis plaukimo sprinto festivalis Anykščiuose
  • Europos lengvosios atletikos komandinis čempionatas
  • Jazzyvile koncerto kartu su Golden Parazyth transliacija
paslauga1

Renginių filmavimas ir montavimas

Įvarūs renginiai, koncertai, konferencijos, seminarai, pasirodymai gali būti filmuojami 1-8 aukštos raiškos vaizdo kameromis. Vaizdas apdorojamas profesionalia montažo technika. Sumontuotame filme gali būti panaudojami specialieji efektai, 2D, 3D grafika, animacija ir kt. Galutinį produktą ir visą nufilmuotą medžiagą galima įrašyti į CD, DVD arba patalpinti į pageidaujamą serverį.

paslauga1

Reklaminių klipų, vinječių gamyba

Reklaminiai, muzikiniai vaizdo klipai, vinjetės, animacijos, teminiai siužetai ir reportažai, filmai ir kt. filmuojami ir montuojami pasitelkiant profesionalią įrangą, prieš tai kruopščiai aptariant, ką norima pamatyti galutiniame produkte. Montuojant gali būti panaudojami specialieji efektai, 2D, 3D grafika, animacija ir kt. Galutinį produktą galima įrašyti į CD, DVD arba patalpinti į pageidaujamą serverį.